english

Шестнадесета спартакиада на ВиК 04 септември 2019 - 08 септември 2019, Албена

Класиране по спортове

Дартс

Мъже - индивидуално

# Участник Точки
1 ГЕОРГИ БОГДАНОВ - ВиК ВАРНА 10
2 ТУНДЖАЙ ЮСЕИН - ВиК КЪРДЖАЛИ 8
3 ИВАЙЛО ДИМИТРОВ - ВиК ВРАЦА 6
4 АТАНАС БОРНАРОВ - ВиК ПЛОВДИВ 3
5 ПЕТЪР ПЕТРОВ - ВОДОСНАБДЯВАНЕ ДУНАВ РАЗГРАД 2
6 АНДОН ТОНЕВ - ВиК СТАРА ЗАГОРА 1

Жени - индивидуално

# Участник Точки
1 АНКА СТЕФАНОВА - ВиК ЙОВКОВЦИ 10
2 ЖАКЛИНА СМИЛЯНОВА - ВиК СТАРА ЗАГОРА 8
3 КАМЕЛИЯ НЕСТОРОВА - ВиК ВАРНА 6
4 ВИКТОРИЯ ВАСИЛЕВА - ВиК ВАРНА 3
5 МИРОСЛАВА ДИКОВА - ВОДОСНАБДЯВАНЕ ДУНАВ РАЗГРАД 2
6 ИВАЛИНА ИВАНОВА - ВиК ВРАЦА 1

Мини футбол

Мъже - отборно

# Участник Точки
1 ВиК ПЛЕВЕН 20
2 ВиК МОНТАНА 16
3 ВиК ВАРНА 12
4 ВиК ВРАЦА 6
5 СОФИЙСКА ВОДА 4
6 ВиК РУСЕ 2

Плажен волейбол

Мъже - отборно

# Участник Точки
1 ВиК СТАРА ЗАГОРА 20
2 ВиК ВАРНА 16
3 СОФИЙСКА ВОДА 12
4 ВиК БУРГАС 6
5 ВиК РУСЕ 4
6 ВиК БЛАГОЕВГРАД 2

Жени - отборно

# Участник Точки
1 СОФИЙСКА ВОДА 20
2 ВиК ВАРНА 16
3 ВиК БУРГАС 12
4 ВиК РУСЕ 6
5 ВиК ЙОВКОВЦИ 4
6 ВиК СТАРА ЗАГОРА 2

Теглене на въже

Смесени отбори - отборно

# Участник Точки
1 СОФИЙСКА ВОДА 20
2 ВиК СМОЛЯН 16
3 ВиК КЪРДЖАЛИ 12
4 ВиК РУСЕ 6
5 ВиК ВРАЦА 4
6 ВиК СТАРА ЗАГОРА 2

Тенис на маса

Мъже - индивидуално

# Участник Точки
1 КЛИМЕНТ ТОДОРОВ - ВиК ПЛЕВЕН 10
2 КИРИЛ ГОСПОДИНОВ - ВиК ВАРНА 8
3 АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ - ВиК СТАРА ЗАГОРА 6
4 ВАСИЛ ВАСИЛЕВ - ВиК ЙОВКОВЦИ 3
5 ГЕОМИЛ ИВАНОВ - ВиК ВРАЦА 2
6 САБРИ ИБРЯМ - ВиК КЪРДЖАЛИ 1

Жени - индивидуално

# Участник Точки
1 АННА ГОСПОДИНОВА - ВиК ВАРНА 10
2 СИЛВИЯ ДИМИТРОВА - ВиК ВАРНА 8
3 МАРИЯНА ИВАНОВА - ВиК БУРГАС 6
4 НАДЕЖДА АТАНАСОВА - СОФИЙСКА ВОДА 3
5 АННА БАРБОВА - ВиК ВРАЦА 2
6 ТЕОДОРА БУХЛЕВА - СОФИЙСКА ВОДА 1

Шахмат

Мъже - индивидуално

# Участник Точки
1 АТАНАС ДИМИТРОВ - ВиК ШУМЕН 10
2 ИЛИЯ ЦВЕТКОВ - СОФИЙСКА ВОДА 8
3 ЯНКО ПАНАЙОТОВ - ВиК ХАСКОВО 6
4 РАДОСЛАВ КАЛАДЖИЕВ - СОФИЙСКА ВОДА 3
5 ВАЛЕНТИН ПАНБУКЧИЯН - ВиК СТАРА ЗАГОРА 2
6 ВЪРБАН ГУЖГУЛОВ - ВиК РУСЕ 1

Жени - индивидуално

# Участник Точки
1 МАРИЯНА ГЕРЕНСКА - СОФИЙСКА ВОДА 10
2 СТАНИМИРА ПАПАЗЧЕВА - ВиК СТАРА ЗАГОРА 8
3 МАРИНА СТАНКОВА - ВиК ВАРНА 6
4 ЙОВКА ПЕТРОВА - ИЛИЕВА - ВиК КЪРДЖАЛИ 3
5 ИВАНКА ИВАНОВА - ВиК ПАЗАРДЖИК 2
6 ГАЛЕНА КОСТУРСКА - ВиК ВАРНА 1