Класиране по спортове
Баскетбол (стрийтбол)
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ВАРНА | 7 |
2 | СБУ - ШУМЕН | 5 |
3 | СБУ - ПЛЕВЕН | 4 |
4 | СБУ - СОФИЯ | 3 |
5 | СБУ - ПЛОВДИВ | 2 |
6 | СБУ - ЧИРПАН | 1 |
Жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ПЛОВДИВ | 7 |
2 | СБУ - БУРГАС | 5 |
3 | СБУ - ВАРНА | 4 |
4 | СБУ - СОФИЯ | 3 |
5 | СБУ - РУСЕ | 2 |
Бридж
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ZNP | 7 |
2 | СБУ - ШУМЕН | 5 |
3 | СБУ - КЪРДЖАЛИ | 4 |
4 | СБУ - ВАРНА | 3 |
5 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 2 |
Жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ZNP | 7 |
2 | СБУ - ВАРНА | 5 |
3 | СБУ - СОФИЯ | 4 |
4 | СБУ - ПЛОВДИВ | 3 |
5 | СБУ - ШУМЕН | 2 |
Дартс
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ- ЯМБОЛ 2 | 7 |
2 | СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 | 5 |
3 | СБУ - ПЛОВДИВ 1 | 4 |
4 | СБУ - БУРГАС | 3 |
5 | СБУ- ЯМБОЛ 1 | 0 |
6 | СБУ - ПЛЕВЕН 2 | 2 |
7 | СБУ - БЛАГОЕВГРАД | 1 |
Жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 | 7 |
2 | СБУ - ПЛОВДИВ 1 | 5 |
3 | СБУ - КОЗЛОДУЙ 2 | 4 |
4 | СБУ - ПЛОВДИВ 2 | 0 |
5 | СБУ - БУРГАС | 3 |
6 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА 1 | 2 |
7 | СБУ - РУСЕ | 1 |
Жени - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | SILVIA VITKOVSKA - ZNP | 0 |
2 | НАТАЛИЯ ТОДОРОВА - СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО | 0 |
3 | АНЕЛИЯ НИКОЛОВА - СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО | 0 |
Мъже - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ДИМИТЪР ПЛАЧКОВ - СБУ- ЯМБОЛ | 0 |
2 | ТИХОМИР ТОНЧЕВ - СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО | 0 |
3 | РУМЕН ШОПОВ - СБУ- ЯМБОЛ | 0 |
Мини футбол
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ВАРНА | 7 |
2 | СБУ - СОФИЯ | 5 |
3 | FSLI | 4 |
4 | СБУ - ПЛОВДИВ | 3 |
5 | TUESWRT | 2 |
6 | СБУ - СЛИВЕН | 1 |
Петанк
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ПЛОВДИВ 1 | 7 |
2 | СБУ - ШУМЕН 2 | 5 |
3 | СБУ - ЧИРПАН 1 | 4 |
4 | ZNP | 3 |
5 | СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 | 2 |
6 | СБУ - ПЛОВДИВ 2 | 0 |
7 | СБУ - ВАРНА 1 | 1 |
8 | СБУ- ЯМБОЛ 2 | 0 |
Жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - КОЗЛОДУЙ 2 | 7 |
2 | СБУ - ПЛОВДИВ 2 | 5 |
3 | СБУ - БУРГАС | 4 |
4 | ZNP | 3 |
5 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 2 |
6 | СБУ - БЛАГОЕВГРАД | 1 |
7 | СБУ - СОФИЯ | 0 |
8 | СБУ - ВАРНА 2 | 0 |
Смесени отбори - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ПЛОВДИВ 1 | 7 |
2 | СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 | 5 |
3 | СБУ - ВАРНА 1 | 4 |
4 | СБУ - ЧИРПАН | 3 |
5 | СБУ - ПЛОВДИВ 2 | 0 |
6 | СБУ - ВАРНА 2 | 0 |
7 | СБУ - БУРГАС 2 | 2 |
8 | СБУ - КОЗЛОДУЙ 1 | 1 |
Плажен волейбол
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ZNP 2 | 7 |
2 | СБУ - ШУМЕН | 5 |
3 | ZNP 1 | 0 |
4 | СБУ - БУРГАС | 4 |
5 | СБУ - ПЛОВДИВ | 3 |
6 | СБУ - ВАРНА | 2 |
7 | СБУ - ЧИРПАН | 1 |
Жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ВАРНА | 7 |
2 | ZNP | 5 |
3 | СБУ - ПЛОВДИВ | 4 |
4 | СБУ - СОФИЯ | 3 |
5 | СБУ - ВРАЦА | 2 |
6 | СБУ - РУСЕ | 1 |
Плуване
Свободен стил 50 м - мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | TUESWU | 7 |
2 | СБУ - БУРГАС | 5 |
3 | СБУ - ВАРНА | 4 |
4 | ZNP | 3 |
5 | СБУ - ПЛОВДИВ | 2 |
6 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 1 |
Свободен стил 50 м - жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ВАРНА | 7 |
2 | ZNP | 5 |
3 | СБУ - БУРГАС | 4 |
4 | TUESWU | 3 |
5 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 2 |
6 | СБУ - ПЛОВДИВ | 1 |
Щафета свободен стил 4 х 50 м - смесени отбори - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - БУРГАС | 7 |
2 | СБУ - ВАРНА | 5 |
3 | TUESWU | 4 |
4 | ZNP | 3 |
5 | СБУ - ПЛОВДИВ | 2 |
6 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 1 |
Свободен стил 50 м - жени - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ANNA DUDA - ZNP | 0 |
2 | МАГДАЛЕНА ДИМОВА - СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 0 |
3 | ХРИСТИНА ПЪРВАНОВА - СБУ - ВАРНА | 0 |
Свободен стил 50 м - мъже - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ВЕЛИЧКО БЕГОВ - СБУ - БУРГАС | 0 |
2 | MICHAL NIEWIADOMSKI - ZNP | 0 |
3 | ANDRII MARCHENKO - TUESWU | 0 |
Теглене на въже
Смесени отбори - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ВАРНА | 7 |
2 | СБУ - ВРАЦА | 5 |
3 | СБУ - ПЛОВДИВ | 4 |
4 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 3 |
5 | ZNP | 2 |
6 | СБУ - СОФИЯ | 1 |
Тенис на маса
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ZNP | 7 |
2 | TUESWU | 5 |
3 | СБУ - ВАРНА | 4 |
4 | СБУ - СТАРА ЗАГОРА | 3 |
5 | СБУ - ДОБРИЧ | 2 |
6 | СБУ - ГАБРОВО | 1 |
Жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | ZNP | 7 |
2 | СБУ - ШУМЕН | 5 |
3 | СБУ - ВАРНА | 4 |
4 | СБУ - СОФИЯ | 3 |
5 | СБУ - БУРГАС | 2 |
6 | СБУ - КОЗЛОДУЙ | 1 |
Жени - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | KATARZYNA BIELAK - ZNP | 0 |
2 | АНЕТА МИХАЙЛОВА - СБУ - ШУМЕН | 0 |
3 | INNA BILASHCHENKO - TUESWU | 0 |
Мъже - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | JAROSLAV ANTOSIAK - ZNP | 0 |
2 | ROBERT TROYAN - ZNP | 0 |
3 | OLEKSANDR BUBERENKO - TUESWU | 0 |
Шахмат
Мъже - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | СБУ - ВАРНА | 7 |
2 | TUESWU | 5 |
3 | СБУ - СИЛИСТРА | 4 |
4 | СБУ - ПЛОВДИВ | 3 |
5 | ZNP | 2 |
6 | СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО | 1 |
Жени - отборно
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | TUESWU | 7 |
2 | СБУ - ЧИРПАН | 5 |
3 | СБУ - ВАРНА | 4 |
4 | СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО | 3 |
Жени - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | TETIANA DIACHENKO - TUESWU | 0 |
2 | МАГДАЛЕНА МАЖДРАКОВА - СБУ - ВАРНА | 0 |
3 | МАРИЯ ВЪЛЧЕВА - СБУ - ЧИРПАН | 0 |
Мъже - индивидуално
# | Участник | Точки |
---|---|---|
1 | МИНКО ШИШКОВ - СБУ - ВАРНА | 0 |
2 | AFLATUN MAMEDOV - TUESWU | 0 |
3 | ЯНАКИ ЛАЗАРОВ - СБУ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО | 0 |